fbpx

O firmie

Kreujemy więcej niż nowe mieszkania i apartamenty – tworząc nowe projekty mieszkaniowe na Śląsku, wierzymy, że pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzone miejsce na ziemi – dom. Każda inwestycja to miesiące przygotowań i wytrwała praca doświadczonego zespołu, którego celem jest przekazanie Państwu idealnego miejsca do życia. Takiego, w którym sami chcieliby zamieszkać i który mogą z czystym sercem oddać w Państwa ręce. Doskonałe materiały, wysoka jakość i wykonanie nie miałyby znaczenia, gdyby nie okazane nam zaufanie. Dlaczego jesteśmy tak pewni swoich projektów? Bo tworzymy je dla siebie i swoich rodzin!

Położenie w dobrej lokalizacji, harmonia z otoczeniem i otwarcie się na szerokie spektrum potrzeb człowieka, to główne wyznaczniki, które towarzyszą nam od pierwszych deweloperskich kroków, czyli Osiedla Południowego w Goczałkowicach. Wytrwałość w realizowaniu trudnych celów i ciągłe doskonalenie, zaowocowały nie tylko licznym gronem klientów, ale też mianem sprawdzonego i pewnego dewelopera, który nosimy z dumą. Nagrody i wyróżnienia, które otrzymują nasze inwestycje, upewniają nas w stwierdzeniu, że warto być prekursorem i kreatorem trendów. Innowacyjne podejście do ekologii, jakości i udogodnień doceniają nie tylko Mieszkańcy, ale też kapituły konkursowe. Wyróżnia nas elastyczność w rozmowach i otwartość na potrzeby – z uwagą przysłuchujemy się Waszym uwagom, wprowadzając zmiany, które mają realny wpływ na wygodną codzienność. Wiemy, że poszukiwanie nowego mieszkania, to ogromne wyzwanie, dlatego wychodzimy naprzeciw, oferując pełne wsparcie i pomoc, na każdym etapie drogi. Jesteśmy długoletnim partnerem, sprawdzonym i lokalnym deweloperem, z którym relacja nie kończy się w momencie otrzymania kluczy do nowego domu.

Zaufanie, którym obdarzyli nas zadowoleni klienci sprawiło, że podnoszenie poprzeczki to nasz nowy, wysoki standard – oferujemy lepsze, bardziej ekologiczne i wygodne mieszkania. Nowe inwestycje to zestawienie doświadczenia, planów i wysokich oczekiwań zarówno naszych, jak i przyszłych Mieszkańców.

Zespół, który z pasją oddaje się realizacji projektów deweloperskich i z radością opowie, pokaże i oprowadzi po budowie, czeka na Państwa w każdym biurze sprzedaży. Pozostajemy otwarci na kontakt i z dumą opowiadamy o każdym nowym mieszkaniu. Znaleźliśmy osoby, które potrafią realizować trudne cele, pamiętając, że najważniejsi jesteście Wy –  potrzeby, wygoda i zadowolenie Was i Waszych bliskich. Nasi architekci, inżynierowie, kierownicy i doradcy to zgrany zespół osób, dla których praca jest źródłem satysfakcji oraz pasją, która pozwala się realizować.

Nexx Developer - living in Silesia to nazwa, za którą stoi 19 lat doświadczenia i dumy, że jesteśmy związani z tak niezwykłym regionem. Tutaj powstały pierwsze osiedla -  Południowym i Akacjowym w Goczałkowicach i Pawłowicach. W tym miejscu rozpoczęliśmy duże i odważne projekty deweloperskie, które dziś tętnią życiem i są miejscem życia i odpoczynku setek rodzin. To właśnie na Śląsku chcemy budować kolejne inwestycje, tworząc nowe mieszkania dla przyszłych pokoleń. Oferujemy nowe mieszkania i apartamenty w 5 miastach, a wkrótce pojawimy się w kolejnych. Wcześniej niż inni dostrzegliśmy ogromną potrzebę na nowe mieszkania w Gliwicach, czy nowe osiedla w Mysłowicach. Nieustannie wypełniamy luki na rynku, budując w najlepszych lokalizacjach, w których inne firmy nie mają odwagi realizować swoich projektów. Jesteśmy dumni, że mamy swój duży udział w dynamicznych zmianach, jakie zachodzą na Śląsku.

Nasze nagrody

 1. Nagroda III stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa "Budowa Roku 2012" za realizację inwestycji osiedla "Park Chopina" w Mysłowicach. (2013r.)
 2. II Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ministra Środowiska "Projekt: Przestrzeń" za realizację inwestycji osiedla "Park Chopina" w Mysłowicach. (2015r.)
 3. II Nagroda Targów Nieruchomości "Na swoim" w kategorii "Innowacje Targowe" (2015r.)
 4. Nagroda "Deweloper Roku 2016" na Śląskich Targach Nieruchomości (2016r.)
 5. I Nagroda "Inwestycja na Medal" w konkursie internautów organizowanym przez Dziennik Zachodni w kategorii "Lofty i apartamenty"
 6. I Nagroda "Housemarket Forum Silesia 2017" w kategorii: "Architektura, Zielone Osiedle" za realizację osiedla "Wiśniowe Wzgórze" w Gliwicach. (2017r.)
 7. I Nagroda "Housemarket Forum Silesia 2017" w kategorii: "Inwestycje na Medal" za realizację osiedla "Wiśniowe Wzgórze" w Gliwicach. (2017r.)
 8. Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa "Budowa Roku 2016" za realizację inwestycji osiedla "Wiśniowe Wzgórze" w Gliwicach. (2013r.)
 9. II miejsce w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami w kategorii "Obiekty proekologiczne" za realizację inwestycji osiedla "Park Moniuszki" w Mysłowicach. (2019r.)
 10. „Orzeł Polskiego Budownictwa 2019” - nagroda XII edycji konkursu, w kategorii „Usługi Deweloperskie”, którego organizatorem była Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z  Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług. (2019r.)
 11. Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa "Budowa Roku 2018" za realizację inwestycji osiedla "Park Moniuszki" w Mysłowicach. (2019r.)
logo-wisniowe-wzgorze-opti
skyresort-logo-nexx
park-chopina-logo-opti
logo-domino-park-logo-nexx
osiedle-akacjowe-opti
park-moniuszki-logo-opti-150x150
logo-nove-villove-nexx
nowe-wisniowe-logo-opti-150x150
×
klik!

Masz pytania? Chcesz poznać szczegółową ofertę?
Napisz do nas!


Korzystając z powyższego formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k. swoich danych osobowych wraz z akceptują polityki prywatności Klauzula RODO